Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Użyteczne zasłony spawalnicze od producenta Kiner

Ekrany spawalnicze od producenta Kiner są przegrodami chroniącymi przed promieniowaniem świetlnym, tak samo podczerwonym jak i ultrafioletowym wyemitowanym przez łuk spawalniczy. Zrobione są one z lżejszej konstrukcji stalowej a także wypełnienie z trudnej do zapalenia folii spawalniczej. Propozycja przedsiębiorstwa zawiera stałe parawany spawalnicze lżejsze, będące niezbyt ciężkimi budowlami metalowymi, uzupełnionymi arkuszem folii spawalniczej o grubości niecałe 0,4 mm.

Folia dostępna jest w czterech opcjach wybarwienia, mających dowolny stopień przezroczystości. Z uwagi na to, iż producent zdaje sobie sprawę, iż klienci mogą posiadać przeróżne wymagania, udostępnia ekrany spawalnicze w dwóch opcjach odróżniających się szerokością.

Specjalną propozycją w ofercie są ekrany spawalnicze mobilne. Ich szczegółowa charakterystyka podana jest na witrynie internetowej. Każdy ekran spawalniczy ma za zadanie ochraniać osoby, które wykonują własne obowiązki zawodowe przy stanowisku spawalniczym, a nie posiadają specjalistycznej odzieży do spawania. Osłona przed promieniowaniem podczerwonym, UV i rozbłyskami światła niebieskiego są zapewnione.

Proponowane wyjścia spełniają wymagania normy spawalniczej EN ISO 25980. Klienci, jacy decydują się na wersje z dodatkowymi lamelami o grubości 2 mm są chronieni przed poparzeniami iskrami a także roztopionymi odpryskami metali. Folia z polichlorku winylu będąca wypełnieniem ekranu jest trudnopalna oraz zapobiega rozprzestrzenieniu się ewentualnego pojawienia się ognia. Klienci mogą zdecydować się na zamówienie folii zrobionej według indywidualnych wyznaczników.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY