Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Zdrowie · 14/01/2022

Zabieg botoksu wykonywany w komfortowych warunkach

Zabieg botoksu realizowany w bezpiecznych okolicznościach w Pure Aesthetic to przykładowy z innowacyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Traktowany jest on jako zabieg przeciwstarzeniowy. Przed każdym Botoks Lublin odbywa się wywiad ze specjalistą. Rozmowa ma za zadanie zakwalifikować do przeprowadzenia interwencji medycznej. Pacjentki są poinformowane o rezultatach, wskazaniach i przeciwwskazaniach. Można także oczekiwać na otrzymanie dalszej dokumentacji zdjęciowej, przed i po zabiegu. To wskazuje, że klinika to miejsce renomowane. Znieczulenie dopasowane jest na indywidualnych zasadach i wykorzystywane są tylko przetestowane narzędzia.

Dlatego można oczekiwać jak najlepszych rezultatów. Ponadto pacjenci mogą liczyć też liczyć na opiekę pozabiegową. Dokładny opis wszystkich zabiegów zaprezentowany jest na witrynie www. To właśnie botoks jest jednym z chętniej dobieranych zabiegów, tak samo przez kobiety, jak i przez panów. Toksyna botulinowa pomoże wygładzić oraz spłaszczyć zmarszczki mimiczne. Wstrzyknieta w odpowiedni mięsień hamuje przekazywanie impulsów między nerwami a mięśniami. Takie oddziaływanie trwa od czterech do sześciu miesięcy. Po ostrzyknięciu mięsień rozluźnia się i skóra nie marszczy się.

W efekcie twarz prezentuje się młodziej i w dalszym ciągu naturalnie. Zabieg można powtarzać co 6 miesięcy. Pacjenci zdecydowane są na niego, ponieważ przynosi bezzwłoczne rezultaty i jest nieinwazyjny. Częste wskazania do jego przeprowadzenia to: zmarszczki mimiczne głównie w górnej części twarzy, okolica między brwiami czyli tak zwana lwia zmarszczka, kurze łapki wokół oczu, zmarszczki poprzeczne czoła, zmarszczki palacza w okolicy ust, zmarszczki i fałdy na brodzie i szyi, jak i opadające kąciki ust. Z zastosowaniem botoksu wykonane są też zabiegi korekcyjne: podnoszenie brwi, zmarszczki powiek dolnych, leczenie zgrzytania zębami, obniżanie i wydłużanie brody, podniesienie czubka nosa, leczenie nadpotliwości oraz poprawa uśmiechu dziąsłowego.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY