Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Usługi · 12/05/2022

Piesek musi posiadać lidera – kurs psów

Nie musisz nigdy uderzyć czworonoga z jakiegokolwiek powodu. Nie możesz tego zrobić w ogóle. Bicie nie uczy niczego innego niż to, iż pies ma prawo się ciebie bać i posłuszeństwo rodzi się wtenczas nie z miłości, a ze strachu. Nie tylko uderzenie nie będzie działać, jednak to jest zupełnie przeciwne w rezultatach dla efektywnego szkolenia psów każdego typu. Aby efektywnie kształcić psa musisz przyuczyć się zrozumieć, W jaki sposób pies myśli – szkolenia dla psów warszawa. Po pierwsze, psy są to zwierzęta stadne.

Taka jest ich natura. Psy nie spodziewają się żyć w demokratycznym społeczeństwie, w którym każdy dostaje głos. Z punktu widzenia psa, jest to absolutnie konieczne mieć lidera. Taki lider podejmuje decyzje i utrzymuje bezpiecznych warunkach innych. Jest to coś co należy zrobić, aby zrozumieć, Bodajże że jesteś psem alfa czy też twój pies będzie alfa – lider, w owym czasie inaczej się to będzie rozkładać. On może wtedy warczeć i warczeć, bo jak inaczej mógłby pokazać innym, iż jest on odpowiedzialny za przywództwo w stadzie?

Więc przede wszystkim trzeba wiedzieć, iż on chce wyodrębnić swoją pozycję, lecz to ty masz być jego liderem – okaż mu to, jakkolwiek nie rób tego przez uderzenie. Bicie nie jest językiem, który zrozumie pies.

Gdy pies jest niegrzeczny po prostu zatrzymaj go chwytając za plecy. Trzymaj go tam i stój nad nim, mówiąc nie. Mocno trzymaj i silnym głosem mów nie. Jedyną rzeczą, która się liczy, to jest ton głosu- musi być zdecydowany. Kolejną rzeczą do zrobienia jest przedstawić mu, co jest prawidłowe oraz jakie zachowanie jest należyte. Gdy pojmie daj mu pochwały. Takie szkolenia psów to poprawny pomysł.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY