Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Zdrowie · 28/04/2022

Nieśmiały kłopot – jak wygląda odtruwanie alkoholowe?

Jednym z najbardziej fenomenalnych opracowań dotyczących leczenia uzależnień jest metoda, jaka opracował Allen Carr (Easyway). Zasadza się na jednej idei, jaką odnieść wolno do wszystkich uzależnień, z jakimi jedynie można się w życiu borykać. Odniósłszy sukces pierwszym podręcznikiem traktującym o sposobie na rzucenie palenia, Carr podejmuje się również wyzwania, jakim jest leczenie alkoholizmu – znacznie więcej na odtruwanie alkoholowe Warszawa. Warto tutaj dołożyć, iż miał już wtenczas na koncie wyrwanie ze szponów nałogu takie sławy, jak Anthony Hopkins, Ashton Kutcher, Richard Branson, co przysporzyło się do jego światowego rozgłosu. Własną książkę Prosta metoda, w jaki sposób skutecznie kontrolować alkohol Carr kieruje do wszystkich, którzy uświadomili sobie, iż przekroczyli jakąś magiczną granicę rozsądku oraz samokontroli.

Uzmysławia niesamowicie istotny fakt, a mianowicie, że kłopot choroby alkoholowej dotyka o dużo częściej ludzi uformowanych, sprawujących odpowiedzialne zawody, ważne funkcje społeczne niż-w jaki sposób się potocznie sądzi-osoby z marginesu społecznego.

Swój sposób na leczenie alkoholizmu zasadza na wpojeniu odbiorcom mechanizmu działania tzw. pułapki alkoholowej, która ma podłoże mentalne, a nie czysto fizyczne, jak się powszechnie twierdzi (a szczególnie jak twierdzą osoby uzależnione). Autor w poradniku koncentruje się przede wszystkim na obalaniu stereotypów połączonych z alkoholem, szczególnie akcentując absurd łączenia go z atrybutem dobrej zabawy oraz towarzyskości.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY