Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Luksusowe domy pływające od marki SHOGUN HOUSEBOAT

Nowocześnie zaprojektowane domy na wodzie oferuje firma SHOGUN HOUSEBOAT. Pływające apartamenty są przystosowane do wymagań osób, które zamierzają je zakupić. Jeśli ktokolwiek ceni oryginalność, wolność, jak i spędzanie czasu w wygodnych warunkach, to dom na wodzie spełni jego oczekiwania. Powierzchnia mieszkalna w tego typu apartamencie to 21 metrów kwadratowych. Apartament ma trzy tarasy.

Nabywcy mają do wykorzystania nowoczesne, spójne pod kątem designu, jak i praktyczne wnętrze. Architekci wnętrz, którzy się tym zajmują wezmą pod wzgląd wszystkie szczegóły, jakie bezpośrednio przekładają się na to, iż pływający dom spełnia wszystkie wymagania. W domu ulokowana jest komfortowa łazienka z kabiną prysznicową. Pokój dzienny jest całkowicie oszklony a także wyodrębniony w nim jest praktyczny oraz stuprocentowo wyposażony aneks z kuchnią. W apartamencie można znaleźć również dwie oddzielne sypialnie, a w salonie znajduje się możliwa do rozłożenia kanapa. Przestronny taras ma trzydzieści metrów kwadratowych.

Na jego górze znajdują się bariery. Należy w takim razie przyznać że dom ten prezentuje się świetnie. Domy na wodzie od podanej firmy są również samowystarczalne. Posiadają znajdującą się w środku kanalizację, ciepłą i zimną wodę, ogrzewanie a także klimatyzację. Houseboat można też w dowolny sposób podłączać w ogólnodostępnych małych lub średnich portach źródeł zasilania zewnętrznego do wody i do prądu. Każdy, kto chciałby się stać właścicielem tego luksusowego domu ma taką okazję. Zwłaszcza zostało to docenione w czasie koronawirusa. To również doskonałe wyjście dla takich osób, które nie chciałyby przebywać w zatłoczonych hotelach.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY