Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Inne · 13/03/2023

Czy warto kupić wtryskiwacze po regeneracji

Właściciele samochodów z wysokoprężnymi silnikami często muszą się mierzyć z wieloma kosztownymi naprawami. Dość powszechnie psują się w nich przykładowo koła dwumasowe albo turbosprężarki, a na ich naprawę zależnie od marki przeznaczyć trzeba od kilkuset złotych do nawet kilkudziesięciu tysięcy. Podobnie będzie wyglądała sytuacja ze wtryskiwaczami, które także w niektórych silnikach potrafią narobić sporo problemów. Producenci silników z reguły oceniają ich trwałość między 150 a 250 tysięcy kilometrów, i po takim dystansie często mogą zacząć szwankować.

Przeważnie to się objawia mniejszą mocą silnika i jego nierówną pracą, z tego też powodu jeśli ktoś dostrzeże takie rzeczy, albo co gorsza jeśli zaświeci się kontrolka, to jak najszybciej trzeba odwiedzić mechanika. Jeśli chodzi o nowe wtryskiwacze do diesla, to sytuacja zbyt wesoła z nimi nie jest. W związku z tym że dostępne są one jedynie w sieci autoryzowanych serwisów, to właściciele aut muszą się liczyć z wysokimi kosztami, przy starszych samochodach przekraczającymi ich pełną wartość.

Alternatywna opcja to kupno wtrysków po regeneracji, które można znaleźć w dużo korzystniejszych cenach. Tego typu regeneracja umożliwia przywrócenie parametrów do stanu takiego jak przy nowych, co pozwoli na kolejne wiele lat jazdy. Chcąc kupić takie wtryski po regeneracji przede wszystkim trzeba znać ich oznaczenie, bowiem nawet w przypadku tego samego modelu danego silnika wtryskiwacz 0445115078 niekoniecznie będzie pasował do posiadanej jednostki.

+Artykuł Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY