Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Porównanie cichych odkurzaczy: najlepsze modele do kupienia w 2022

Cichy odkurzacz, taki jak te na rynku, to odkurzacz, który ma na celu sprzątanie pomieszczeń mieszkalnych, podłóg, tapicerki, mebli itp. Z drugiej strony różni się od swoich kongenerów bardzo słabym rezonansem dźwięku. W zasadzie żadne urządzenie gospodarstwa domowego nie może być całkowicie wyciszone, ciche nazywamy te, których rezonans dźwięku jest dość niski.

Generalnie sprawność odkurzacza ma duży wpływ na kryterium związane z ciszą. Ponieważ moc tych urządzeń zawsze powoduje ogłuszający hałas. Jednak w przypadku cichych odkurzaczy bezworkowych, niezależnie od ich modelu, daje to nieoczekiwany komfort, do którego byśmy się przylgnęli. co warto wiedzieć o porządkach

Druga strona medalu bardzo często będzie leżeć w poziomie mocy ssania, nawet jeśli w ostatnich latach nastąpił rozwój wydajności. Rzeczywiście, niektórym markom, takim jak Rowenta, Inventor udało się znaleźć kompromis między wielkością silnika, wydajnością ssania i dość niskim poziomem hałasu.

Musimy również wziąć pod uwagę cenę zakupu, która wciąż jest trochę wysoka. Oczywiście stosunek ceny do wydajności nie będzie niezrównoważony, a ponadto, biorąc pod uwagę jego długowieczność, tak mocny i cichy odkurzacz będzie sprzętem gospodarstwa domowego, którego cena w żaden sposób nie przyniesie żalu. Więc dostaniesz wartość swoich pieniędzy.

TOP 3 najlepszych cichych odkurzaczy

Rozpoznanych zostanie wiele cech cichych odkurzaczy, z których główną jest niski rezonans dźwięku. W gospodarstwie domowym męczarnia odkurzania jest najbardziej nieprzyjemną rzeczą. Aby pomóc Ci kupić najlepszy cichy odkurzacz, oto modele TOP 3, które otrzymały bardzo pochlebne recenzje od użytkowników.

1- Rowenta Silence force Cyclonic RO7681EA cichy bezworkowy odkurzacz o ergonomicznym działaniu

Ten cichy odkurzacz bezworkowy Rowenta ma wymiary 33,3 x 30 x 43,5 cm na 9,79 kg. Bardzo dobrze nadaje się do czyszczenia twardych podłóg, dywanów, dywanów itp. Jest w stanie zapewnić czyszczenie, którego efekty będą zadowalające. Zamykanie i solidność pojemnika na kurz chroni przed przypadkowymi otworami, które mogłyby spowodować wyciek ssania.

Opróżnianie kosza również odbywa się w intuicyjny i prosty sposób. Technologia monocyklonowa przechodzi taki rozwój, że dzisiaj ten odkurzacz ma 3 poziomy filtracji, aby wychwycić 99,98% kurzu. Te trzy poziomy obejmują poziom cyklonu, filtr piankowy i filtr o wysokiej wydajności.

2- Inventor EP BG62, odkurzacz z workiem 3,5 l, 700 W ze wskaźnikiem LED, tłumikiem i filtrem HEPA

Przy zaledwie 65 dB(A) sprzątanie nie będzie już uciążliwym hałasem, ale prawdziwą przyjemnością. A wiesz, co jest bardziej zabawne? Cóż, możesz spokojnie prowadzić rozmowę z drugą osobą podczas sprzątania tym super cichym odkurzaczem Rowenta.Cichy odkurzacz z workiem Inventor EP BG62 mierzy 46 x 32,8 x 25,5 cm, waży 5,4 kg, oferuje moc 700 W przy pojemności i objętości 3,5 l oraz tylko rezonans dźwięku 61 dB.

Ten odkurzacz ma 5 głowic, które dostosowują się do wszystkich sytuacji sprzątania (parkiet, meble, narożniki itp.). Ponadto jest kompatybilny ze wszystkimi rodzajami podłóg z kluczem do skutecznej jakości czyszczenia. Specjalna szczotka do parkietu nadaje podłodze czysty wygląd. Jego mocna turboszczotka jest odpowiednia do usuwania sierści zwierząt.

W końcu przyda się do dogłębnego czyszczenia zasłon, mebli, dywanów. Ujawni jednak swoją pełną zdolność do czyszczenia podłóg. Wyposażony w 9m kabel i 2m teleskopową metalową rurę, będziesz miał zasięg 12m. Istnieje możliwość dostosowania poziomu intensywności czyszczenia za pomocą wyświetlacza LED poprzez wybór rodzaju podłogi. Jego użycie jest łatwe i zajmie Ci tylko kilka minut.

3- Rowenta Compact Power Cyclonic RO3731EA, mocny i lekki cichy odkurzacz bezworkowy

Odkurzacz bezworkowy Rowenta Compact Cyclonic RO3731EA jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych, ma wymiary 40,94 x 27,62 x 29,03 cm i waży 3,6 kg. Oferuje pojemność 1,5L i moc 750W.Ten cichy bezprzewodowy odkurzacz nadaje się do każdego rodzaju sprzątania w domu. Pozostaje jednak bardziej skuteczny, jeśli chodzi o czyszczenie sierści zwierząt. Jeśli więc masz w domu zwierzaki, ten odkurzacz będzie dla Ciebie idealny. Jego moc i autonomia będą atutem dla efektywnego codziennego użytkowania i czyszczenia. Dzięki szczotce ssącej wszystkie Twoje powierzchnie mogą zostać satysfakcjonująco wyczyszczone.

Jego zasięg działania i ergonomia zapewniają zapewniają komfort i wydajność podczas cykli czyszczenia. Jego czysty system ekspresowy pozwoli Ci wygodnie wyjąć i opróżnić pojemnik na kurz.Biorąc pod uwagę różne oczekiwania, ten cichy odkurzacz kanistrowy jest wyposażony w kilka akcesoriów do czyszczenia narożników i mebli.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY