Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Bezpieczne dla skóry, wykonane z użyciem lasera zamykanie naczynek w Poznaniu

Innowacyjne zabiegi Icoone Laser pozwalające na szybkie pozbycie się cellulitu przeprowadzane są w Klinice Urody Mona Lisa. Dzięki nim można wzorcowo wymodelować sylwetkę. Wykonywany podciśnieniowo masaż ciała z zastosowaniem specjalistycznych głowic zawierających miniotwory pozwala na dotarcie do nawet trudnodostępnych punktów na ciele.

Zasysanie fałdów skórnych zalicza się do delikatnych, lecz jest nad wyraz precyzyjne. Z tego powodu głowice lasera mogą radzić sobie nawet z nad wyraz zwiotczałą tkanką skórną. Nieinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej sprawdza się także w usunięciu blizn i obrzęków. Wykorzystywanie mobilnych głowic z energią światła LED i lasera oddziałującego na tkankę tłuszczową wywołuje rezultat fotochemiczny w tkankach. W rezultacie, może dojść do przyspieszania metabolizmu tkanek komórkowych, jak i do zredukowania cellulitu przez pomniejszenie objętości adipocytów. Tego typu zabiegi na cellulit Poznań umożliwią naturalny ich rozpad oraz usuwanie z ciała.

Rezultaty, jakich można się spodziewać to: poprawienie prezencji oraz elastyczności tkanki skórnej, poprawa elastyczności skóry, wyszczuplenie, redukcja cellulitu, poprawa nastroju, uspokojenie, redukcja obrzęków a także w wypadku pań po urodzeniu dziecka – powrócenie do dawnej figury. Co znaczące, taki zabieg może być wykonany też w wypadku skóry naczyniowej. Masaż z wykorzystaniem Icoone Laser może być też wykonany u osób o różnym kolorze tkanki skórnej. Najlepsze efekty można otrzymać po mniej więcej od 10 do 15 zabiegów.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY