Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Oferta dla klientów interesujących się poszerzaniem własnych kompetencji lingwistycznych

Oferta dla klientów zainteresowanych rozszerzaniem własnych kompetencji lingwistycznych w Lingua Nova wygląda nad wyraz korzystnie. Można wybierać pośród tego typu propozycji jak: szkolenia językowe, angielski branżowy, audyty językowe, tłumaczenia, egzaminy, język polski dla obcokrajowców, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, lektoraty na uczelniach wyższych, spotkania integracyjne, czy wynajem sal szkoleniowych. Dla klientów jest także udostępniona oferta specjalna.

Decydując się na angielski dla firm Warszawa klienci za każdym razem mają gwarancję, iż poza podstawami będzie zrealizowane wszystko, co jest dopasowane do profilu ich działalności. Często klienci decydują się na angielski dla firm Warszawa, które za każdym razem poprzedza audyt potrzeb językowych danej grupy. Na takiej podstawie wyznaczany jest program szkolenia. W efekcie słuchacze są usatysfakcjonowani. Innym, równie chętnie wybieranym szkoleniem jest polski dla firm dla obcokrajowców.

Dokładny plan kursu z tej dziedziny opublikowany jest na witrynie internetowej. W propozycji szkolenia językowe Warszawa szczególne miejsce zajmują zajęcia z angielskiego zawodowego. Grupy zawodów, które mogą korzystać z oferty to: lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarze, opiekunki, farmaceuci, obsługa pacjenta, osoby pracujące w turystyce i branży hotelarskiej, przedstawiciele branży gastronomicznej. Są to też szkolenia dla osób z dziedzin takich jak: kryminalistyka, usługi pogrzebowe, IT, zdalna obsługa klienta, eventy online, energetyka, prawo, straż pożarna oraz logistyka.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY