Dlaczego tradycyjna reklama w dalszym ciągu ma dużą skuteczność

Wielu specjalistów od marketingu wieńczyło już dawno kres typowych reklamowych nośników, ale jak się okazuje, mylili się oni dość mocno. Tradycyjna reklama Gdańsk nadal ma się doskonale, i nie powinny jej zagrozić ani telewizja i radio, ani też wszechobecny internet. Rzecz jasna w ostatnich latach do przodu bardzo mocno poszły możliwości technologiczne. Na przykład stosowany coraz częściej druk UV gwarantuje bardzo dobrą jakość i wyraziste kolory, a jednocześnie jest ogólnie dostępny i niedrogi.

Technologię tego typu oferuje praktycznie każda bardziej nowoczesna druk UV, tak więc jeśli ktoś zdecyduje się wydrukować kalendarze, ulotki reklamowe czy gazetki, to bez problemów wyszuka sporo miejsc, gdzie to zrobi. Niejednokrotnie drukarnie takie współpracują od razu z projektantami, przez co w komplecie będzie kompleksowa usługa. Dużo technologicznych nowości pojawiło się w ostatnim czasie także w obszarze kasetonów czy szyldów. Nowoczesne rodzaje materiałów czy laserowe metody wycinania sprawiają, że szyldy Gdańsk prezentują się naprawdę stylowo i elegancko, mocno zachęcając przechodniów do odwiedzin promowanego miejsca.

Coraz częściej wykorzystuje się w nich litery 3D, przez co temu mają znacznie ciekawszy wygląd i bardziej przyciągają uwagę. Producenci od jakiegoś czasu zaczynają też w nich używać oświetlenie LED, gwarantujące świetną widoczność wieczorami i w nocy. Tak samo zresztą jak kasetony reklamowe, również wyposażane w oświetlenie wewnętrzne. Zarówno szyldy jak i kasetony widoczne są dzięki temu przez cały czas, i nie nie można ich nie zobaczyć.